© Copyright 2004 -
Kavuncugroup her hakkı saklı tutar.
Design by Kavuncugroup : 2018
© Copyright 2004 -
Kavuncugroup her hakkı saklı tutar.
Design by Kavuncugroup : 2019
İletişim
Hakkımızda Anasayfa
The Green World
FAALİYETLERİMİZ

Aracılık ve bayilik sistemi ile, ticari faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İhracat ve ithalat organizasyonları içinde bulunarak, tedarik etme ve satış yaparak yolumuza devam etmekteyiz.

Türkiye ve Bulgaristan'daki kendi firmalarımız aracılığında, Avrupa Birliğine üye ülkeler ile ticari yapımıza uygun olan firmaları seçerek çalışıyoruz. Başta Yunanistan ile ciddi bir pazara sahibiz.

Ambalaj, gıda ve tekstil başlıklar altında çalışmalarımız sürmektedir.

Ambalaj Alanı :

Oluklu mukavva ile üretilen, değişik kalite ve ölçülerde kutu, pizza kutusu ve ofset basım işleri ile ilgili çözüm ortaklarımız ile yurt içi ve yurt dışı talepleri karşılamak, sektör hakkında bilgi vermek görev tanımımız içindedir. Talep edilecek ürünler için, en uygun tesislerde üretim yaptırılarak, müşterinin gerçek ihtiyacı olan unsurları buluşturmaktır.
Gıda Alanı :

Bu alanda yurtiçi ve yurtdışı bağlantılarımız ile değişik ürün gruplarında tedarik sağlayabiliriz. Ayçiçek, zeytin, pamuk, soya, kanolin vb. yağlar ile bunların alt ürünleri küspelerinide belirtilecek kriterlerde tadarik sağlanır. Ham yağ ve işlenmiş yağlarda mevcuttur. Ayrıca özel ürün pirincimizde Banasbati ve Ronaldo cinsi yurt dışı tedarik edilir.
Tekstil Alanı :

Ham maddeden, mamül ürüne kadar olan kısımlarda üretilen; Ana ve yan ürünler olarak adlandırdığımız kaliteleri değerlendirmesini yapıyoruz. Telef, kırpık, iplik, üstübü, kumaş, stok kumaş, parti sonu ürünler, regüle konfeksiyon, tekstil makineleri alım-satım işlerine çözüm ortaklarımız için aracılık işlemleri yapılmaktadır.
Faaliyet